+48 505 112 112 +48 504 112 112

Holowanie TIR-ów

holowanie tirów bielsko biała

Holowanie TIR-ów Bielsko - Biała

Jako profesjonalna firma posiadamy specjalistyczny sprzęt, który jest przystosowany do niesienia pomocy dużym pojazdów typu tir, autobus czy autokar. Świadczymy usługi holowania i transportowania. Nasze holowniki potrafią zarówno holować pojazdy, które uległy awarii mechanicznej, jak i również te, które uległy poważnym wypadkom i nie są wstanie samodzielnie się poruszać. Umożliwiają to zainstalowane w naszych samochodach hydrauliczne ramiona, wysięgniki , platformy.

Niesiemy również pomoc pojazdom, które wskutek różnych okoliczności znalazły się poza jezdnią. Silne wyciągarki i urządzenia dźwigowe są w stanie wyciągnąć uszkodzony pojazd z rowu, czy nawet ten, który zsunął się z wysokiego nasypu. Nasz personel, dobrze wyszkolony i doświadczony gwarantuje Państwu sprawne przeprowadzenie tego typu operacji.

W razie drobnej awarii nasz personel postara się dokonać naprawy (wymiana ogumienia, usterka mechaniczna), umożliwiając kontynuowanie dalszej jazdy. Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie pomocy drogowej pozwala Państwu oczekiwać fachowej i dobrze wykonanej usługi oszczędzając Wam dalszych niepotrzebnych stresów. Nasza wiedza pozwala na zmniejszenie do minimum ewentualnych dalszych uszkodzeń, które mogą zostać spowodowane podczas prowadzenia akcji ratunkowej. Szkody takie mogłyby znacząco podnieść koszty oraz czas późniejszej naprawy!

Sprawne przeprowadzenie akcji ratowniczej jest naszą dewizą i zarazem głównym priorytetem: - Holowanie TIR i holowanie innych dużych pojazdów na terenie całego kraju i poza nim! - Akcje ratunkowe pojazdów! - Pomoc przy drobnych awariach! - Wsparcie naszego warsztatu napraw!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Projekt i wykonanie: whiteghost