+48 505 112 112 +48 504 112 112

Pomoc drogowa - Oferta

pomoc drogowa bielsko biała

Pomoc drogowa Bielsko - Biała - Oferta

Holowanie samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych

Samochody psują się zwykle w najmniej oczekiwanym momencie, ale i bardzo różnych miejscach. Szereg problemów z samochodem można usunąć na miejscu zdarzenia, zwłaszcza jeśli nie jest to ruchliwa droga, skrzyżowanie w mieście, czy inne niebezpieczne miejsce, jednak są też usterki wymagające więcej pracy, specjalistycznych narzędzi, czy też sprowadzenia części zamiennych, wówczas holowanie do warsztatu jest co najmniej wskazane... zobacz wiecej »

Wyciąganie samochodów z rowów i poboczy

Wyciąganie aut z rowów czy poboczy to zadanie dla profesjonalistów, doświadczonych ekip pomocy drogowej i jeśli nie chcemy powiększyć już i tak wyrządzonych szkód, zdecydowanie nie powinniśmy prosić o pomoc przypadkowych ludzi... zobacz wiecej »

Usługi HDS, załadunek samochodów

Jesteśmy w stanie przewozić różne maszyny i urządzenia, zarówno te posiadające własne podwozie, jak i maszyny przemysłowe, które należy przy pomocy urządzeń dźwigowych załadować i rozładować. Przy tego typu zleceniach bardzo pomocnym sprzętem, w które są wyposażone nasze pojazdy, są urządzenia HDS , podnośniki hydrauliczne i wciągarki... zobacz wiecej »

Naprawy na drodze, drobne usterki

Nie musimy być wprawnymi mechanikami by być kierowcami. Współczesne samochody nie są już tak proste w naprawach jak niegdyś, co za tym idzie wymiana żarówki może być problemem i wymagać wezwania pomocy drogowej... zobacz wiecej »

Przewóz maszyn budowlanych, wózków widłowych, koparek, ratraków itp.

Do transportu niskopodwoziowego używamy m.in. samochodów ciężarowych - MAN. Są one przystosowane do transportowania wielkich pojazdów różnego typu o wadze do 42 ton (a w szczególnych okolicznościach powyżej!)... zobacz wiecej »

Transport Kiosków, altan, urządzeń ponadgabarytowych

Nasza firma Auto Jet Kruczek posiada wszechstronny park maszynowy pojazdów ciężarowych, który obok usługi pomoc drogowa, pozwala nam świadczyć nietypowe usługi transportowe. Jedną z takich usług znajdującą się w naszej ofercie jest transport kiosków, altan oraz urządzeń ponad gabarytowych. zobacz wiecej »

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

Wynajem aut to biznes jak każdy inny. Każda wypożyczalnia samochodów podpisuje z osobami wynajmującymi auto umowę, na której określony jest dokładnie czas użytkowania auta, warunki jego wypożyczenia oraz zwrotu, i wiele innych kwestii z tym związanych... zobacz wiecej »

Samochody zastępcze

Sytuacja, gdy nasze auto zostaje zniszczone na skutek wypadku drogowego, jest dla każdego bardzo stresująca. Oto w ciągu sekundy zostajemy bez sprawnego auta, tracimy sposób wygodnego poruszania się po mieście, bo raczej mało kto ma w domu zapasowe auto na takie sytuacje... zobacz wiecej »

Auto Jet to wysoka skuteczność, niezawodność oraz profesjonalizm!

Projekt i wykonanie: whiteghost