+48 505 112 112 +48 504 112 112

Pomoc drogowa

pomoc drogowa bielsko biała

Pomoc drogowa Bielsko - Biała

Nasza firma Auto Jet Kruczek oferuje Państwu szereg usług związanych z pomocą drogową udzielaną m.in. pojazdom, które były uczestnikami wypadków, kolizji lub uległy awarii. Pomoc drogowa to nie tylko nasza praca ale również powołanie, dlatego świadczymy swoje usługi przez 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu na terenie miasta Bielsko - Biała oraz w całym kraju. Dysponujemy sprzętem, który umożliwi wyciągnięcie samochodu z przydrożnego rowu, bądź zsuniętego z nasypu. Posiadamy samochody przeznaczone do świadczenia usług zarówno małym samochodom osobowym, poprzez samochody dostawcze, aż do wielkich pojazdów ciężarowych, budowlanych czy rolniczych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników nasza pomoc drogowa przeprowadzana jest nadzwyczaj sprawnie oszczędzając Państwu dodatkowego stresu jako poszkodowanym w zdarzeniu drogowym. Wasz samochód niezwłocznie po załadowaniu na pojazd transportujący wraz z Państwem zawieziemy do miejsca zamieszkania lub do innego dowolnego wskazanego przez Was miejsca np. "zaufanego" warsztatu naprawczego. Usługę pomoc drogowa świadczymy zarówno w mieście Bielsko - Biała, jak i w regionie - głównie na Śląsku i Małopolsce.

Główną działalnością naszej firmy jest pomoc drogowa, ale gdy zaistnieje potrzeba oferujemy również własny warsztat, który w sposób profesjonalny zajmie się pojazdem bez względu na rodzaj uszkodzeń.
- W razie awarii nasi mechanicy dokonają oględzin samochodu, spróbują usunąć usterkę aby umożliwić dalszą jazdę.
- W wypadku poważniejszej awarii możemy zostawić pojazd by dokonać niezbędnych napraw w najbliższym możliwym terminie.
- Jeśli samochód uczestniczył w kolizji drogowej (wypadek, stłuczka lub zderzenie z inną przeszkodą) i wymaga napraw blacharskich lub lakierniczych, nasz warsztat Auto Jet Kruczek również potrafi Państwu pomóc!

Pomoc drogowa Bielsko – Biała to nasze powołanie, dlatego świadczymy swoje usługi przez 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Projekt i wykonanie: whiteghost