+48 505 112 112 +48 504 112 112

Wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała - Samochody zastępcze

pomoc drogowa bielsko biała

Samochód zastępczy na koszt sprawcy wypadku

Samochód zastępczy co wybrać

Choć jeździmy autem na co dzień bez większych problemów, zdarza się, że raz na jakiś czas będziemy uczestnikami kolizji drogowej czy potężnej stłuczki, w wyniku której ucierpi nasze auto. Jeśli samochód jest nam niezbędny do codziennego sprawnego poruszania się po mieście, wówczas kolejnym krokiem będzie wypożyczalnia samochodów, gdzie znajdziemy zastępstwo za swoje ukochane auto przebywające aktualnie u mechanika. Na parkingu naszej wypożyczalni samochodów będą Państwo mieć do wyboru wiele aut różnych marek, w większości średniej klasy. Są to samochody zadbane, ubezpieczone i dopieszczone pod każdym względem, więc nie powinniście mieć obaw przed ich wypożyczeniem. Można wybrać markę i model, który Państwa interesuje, i w tym względzie warto kierować się naszymi potrzebami i możliwościami. Mamy auta z niższej półki cenowej jeśli chodzi o wypożyczenie za dobę, a są też auta z gatunku tych bardziej luksusowych, które powinno się wypożyczać raczej na specjalne okazje, i też raczej na krótki czas, na przykład na jedną dobę.

Samochód zastępczy z OC sprawcy

Sytuacja, gdy nasze auto zostaje zniszczone na skutek wypadku drogowego, jest dla każdego bardzo stresująca. Oto w ciągu sekundy zostajemy bez sprawnego auta, tracimy sposób wygodnego poruszania się po mieście, bo raczej mało kto ma w domu zapasowe auto na takie sytuacje. I co więcej - mimo tych przeciwności losu nasze obowiązki pozostają bez zmian, czyli jesteśmy spóźnieni na spotkanie, na które akurat jechaliśmy, i nie mamy czym wrócić do domu. Musimy znaleźć zastępczy środek lokomocji, i tu z pomocą przychodzi nasza wypożyczalnia samochodów. Pozwoli ona na kilka dni lub godzin wynająć auto, które będzie nam niezbędny do sprawnego poruszania się po mieście. Oprócz tego, zorganizujemy podstawienie tego auta w potrzebne miejsce, przez co nie muszą Państwo tłuc się przez pół miasta do siedziby wypożyczalni. Nasza wypożyczalnie oferują też możliwość wynajmu auta opłaconego z OC sprawcy, warto więc pytać o taką możliwość. Z pewnością wynajęcie auta za darmo bardzo pomogło w trudnej sytuacji, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy samochód zastępczy potrzebny na czas naprawy Państwa pojazdu.

W takich przypadkach oferujemy samochody do wynajęcia bez wcześniejszej rezerwacji. Nasza wypożyczalnia samochodów posiada tak dużą flotę pojazdów, że zawsze znajdzie się samochód który będzie odpowiadał Państwa potrzebom.

Wróć na stronę » Pomoc drogowa Bielsko-Biała - Oferta

Projekt i wykonanie: whiteghost