+48 505 112 112 +48 504 112 112

Pomoc drogowa Bielsko-Biała - Transport urządzeń ponad gabarytowych

pomoc drogowa bielsko biała

Transport kiosków, altan oraz urządzeń ponad gabarytowych

Posiadamy wszechstronny park pojazdów ciężarowych

Firma Auto Jet Kruczek posiada wszechstronny park maszynowy pojazdów ciężarowych, który obok usługi pomoc drogowa, pozwala nam świadczyć nietypowe usługi transportowe. Jedną z takich usług znajdującą się w naszej ofercie jest transport kiosków, altan oraz urządzeń ponad gabarytowych. Poza kioskami czy altankami jesteśmy w stanie przewozić różne maszyny i urządzenia, zarówno te posiadające własne podwozie, jak i maszyny przemysłowe, które należy przy pomocy urządzeń dźwigowych załadować i rozładować. Przy tego typu zleceniach bardzo pomocnym sprzętem, w który wyposażone są nasze pojazdy, są urządzenia HDS , podnośniki hydrauliczne i wciągarki.

Nasze naczepy niskopodwoziowe są przystosowane do transportu maszyn lub ich części o wadze do 42 ton( w szczególnych przypadkach powyżej).

Zajmujemy się również transportem oraz pilotażem przedmiotów wielkogabarytowych

Oprócz transportu maszyn i urządzeń, nasz sprzęt pozwala również na transport materiałów budowlanych, gotowych elementów konstrukcyjnych, różnych półfabrykatów i półproduktów, konstrukcji podłużnych, zbiorników technologicznych, kontenerów, cystern. Wieloletnie doświadczenie, jakie nabyliśmy pozwala nam ofiarować Państwu ofertę usługi transportowej wysokiej jakości, ponieważ Wasze zadowolenie jest naszym priorytetem! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie transportu maszyn!

Pomoc drogowa Bielsko–Biała to nasze powołanie, dlatego świadczymy swoje usługi przez 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Wróć na stronę » Pomoc drogowa Bielsko-Biała - Oferta

Projekt i wykonanie: whiteghost