+48 505 112 112 +48 504 112 112

Transport maszyn Bielsko-Biała

transport maszyn bielsko biała

Transport maszyn na terytorium kraju i całej Uni Europejskiej!

Wszechstronny park maszynowy pojazdów ciężarowych będących w naszym posiadaniu, obok usługi pomoc drogowa, pozwala nam świadczyć nietypowe usługi transportowe. Jedną z takich usług znajdującą się w naszej ofercie jest transport maszyn i innych urządzeń.

Jesteśmy w stanie przewozić różne maszyny i urządzenia, zarówno te posiadające własne podwozie, jak i maszyny przemysłowe, które należy przy pomocy urządzeń dźwigowych załadować i rozładować. Przy tego typu zleceniach bardzo pomocnym sprzętem, w które są wyposażone nasze pojazdy, są urządzenia HDS , podnośniki hydrauliczne i wciągarki.

Nasze naczepy niskopodwoziowe są przystosowane do transportu maszyn lub ich części o wadze do 42 ton( w szczególnych przypadkach powyżej).

Zajmujemy się również transportem oraz pilotażem przedmiotów wielkogabarytowych.

Do transportu mniejszych urządzeń, zarówno gabarytowo i wagowo ( do 16 ton), stosujemy pojazdy mniejsze (Mercedes Actros), bardziej zwrotne, ekonomiczniejsze szczególnie na długich trasach.

Oprócz transportu maszyn i urządzeń, nasz sprzęt pozwala również na transport materiałów budowlanych, gotowych elementów konstrukcyjnych, różnych półfabrykatów i półproduktów, konstrukcji podłużnych, zbiorników technologicznych, kontenerów, cystern.

Wieloletnie doświadczenie, jakie nabyliśmy pozwala nam ofiarować Państwu ofertę usługi transportowej wysokiej jakości, ponieważ Wasze zadowolenie jest naszym priorytetem! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie transportu maszyn!

Pomoc drogowa Bielsko–Biała to nasze powołanie, dlatego świadczymy swoje usługi przez 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Wróć na stronę » Pomoc drogowa Bielsko-Biała - Oferta

Projekt i wykonanie: whiteghost